Funkce

  Jednoduchý a přehledný design webu  
   

Intellsoft vám nabízí výběr z několika základních designů webu. Ač se to nezdá, každý prvek na webových stránkách má své místo. Existují určité zásady, na něž jsou zákazníci zvyklý. Pokud chcete např. změnit jazyk, ve kterém je stránka zobrazená, intuice vám velí zamířit kurzorem do horního levého rohu obrazovky.

Tyto a mnoho dalších pravidel jsou zahrnuty v Intelsoftu tak, aby žádný z vašich návštěvníků nemusel dlouze hledat informace, které potřebuje.


 
 

 

Použití moderních technologií z rodiny HTML 5

 
   

Pokud jste chtěli mít svůj web graficky atraktivní, bylo až do nedávné minulosti nutné využí při jeho tvorbě obrázky. Typickým příkladem jsou různá tlačítka, která musel nejprve grafik vytvořit a až potom programátor vložit na web.

S nástupem standardu HTML5 je vše jednodušší. Není problém vytvořit tlačítko či pozadí stránky s plynulým barevným přechodem. Poloprůhledná, křekrývající se okna na webu se také stala skutečností.

 
 

 

Všechny funkce v jednom balíku

 

 
   

Nebaví nás vytvářet složité ceníky. Myslíme si, že pokud si zákazník koupí službu, měl by dostat 100% možného. Z toho důvodu jsme zvolili strategii jedné ceny. Ať už si vytváříte jednoduchý osobní web nebo rozsáhlejší e-shop, zaplatíte vždy jenom 250 Kč/měsíc.

 
 

 

Desítky šablon pro bleskové vytvoření webu

 
   

Záměrem většiny klientů je mít své webové stránky dokonale sladěné se svou corporate identiy.

Ne každý má však takové možnosti, aby si vytvořil profesionálně vypadající bannery pomocí vlastních sil. Toho jsme si vědomi. Proto jsme pro vás  připravili sadu šablon, jejichž použitím získáte profesionální grafiku za jednu vteřinu.

 

 
 

 

Atraktivní fotogalerie

 
   

Zvolíte si jedenu ze dvou dostupných šablon, poté vyberete složku s uloženými fotografiemi na vašem počítači a je hotovo.Není potřeba žádné složité nastavování. Infellsoft vygeneruje fotogalerii, kterou si můžete ihned začít prohlížet.

 

 
 

 

Jednoduché a přehledné formuláře 

 
   

Formulář využijete všude tam, kde potřebujete od návštěvníků svého webu získat strukturované informace, aby jste s nimi mohli dále pracovat.

Intellsoft nabízí vlastní modul pro návrh takových formulářů. Vybírat můžete z nabídky standardních formulářových prvků jako jsou zatrhávací tlačítka, roletky pro výběr a textová pole pro otevřené otázky.

 

 
 

 

Interakce se sociálními síťemi

 
   

Držte krok s dobou! Znakem moderního webu je dnes jeho provázanost se sociálními síťemi. V Intellsoftu najdete podporu pro všechny tři hlavní představitele- Facebook, Twitter i G+.

Snadno můžete přidat na svou stránku tzv “Like” tlačítko a využívat tak virálního efektu, který vám vaši fanoušci zařídí. Potenciál takové reklamy je obrovský.

 
 

 

Velké aktivní bannery

 
   

Znáte to, přijdete na stránky a první čeho si všimnete jsou velké animované bannery s novinkami nebo akční nabídkou. Od této chvíle mohou být podobné bannery i na vašem webu. Stačí k tomu opět jenom velmi málo. pomocí administračním rozhraní vyberete na vašem disku několik fotek či grafických souborů a  pomocí jednoho kliku myši je načtete do Intelsoftu. A bannery jsou hotové.

Jde o jednoduchý ale velice efektivní způsob komunikace se zákazníky.

 

 
 

 

Použití vlastní domény

 
   

Každý podnikatel, který to se svým businesem myslí vážně, vyžaduje, aby jeho web byl umístěný na doméně druhého řádu.(www.mojedomena.cz). Pokud takovou doménu už vlastníte, jednoduše na ní stránky z Intellsoftu napojíme. Pokud ne můžeme ji pro vás zaregistrovat. I v takovém případě budete vlastníkem domény opět vy.

 

 
 

 

Online chat

 
   

Pokud chcete být svým zákazníkům stále na blízku a telefonická forma konzultace vám nevyhovuje, zapněte si modul Online chat! Budete tak moci vyřizovat jejich dotazy v reálném čase. Odměnou vám budou spokojenější zákazníci.

 
 

 

Diskuse pod každým příspěvkem

 
   

Zákazníci 21. století se chtějí podělit o svůj názor s ostatními. Rádi také produkty hodnotí. Proč jim tedy brát tuto vášeň? S Intellsoftem máte možnost vložit diskusi ke každému produktu a pod každý článek, který si vyberete.

 
 

 

Akční, nejprodávanější produkty 

 

 
   

Jak říci zákazníkům o vašich výjimečných cenách a top produktech? Využít k tomu můžete např. modul akční zboží. Modul si na stránce umístíte do míst, kde vám bude nejlépe vyhovovat a nastavíte produkty, které se v něm budou střídavě zobrazovat.. Každý zákazník, který se dostane na titulní stránku e-shopu hned uvidí vaši nejlepší nabídku.

 
 

 

Administrace přímo na webu 

 

 
   

Pro správu svého webu nepotřebujete žádný složitý program. Nic nebudute muset stahovat ani instalovat. Všechna nastavení uděláte přímo na vašem webu. Aktivujete si jednotlivé moduly a potom už jenom tahem myši přetáhnete modul do jeho nového umístění.

 
 

 

Export do porovnávačů produktů 

 

 
   

Podle dlouhodobých měření bylo zjištěno, že 30-50% zboží prodaných v e-shopech si zákazníci našli právě díky propojení s cenovými porovnávači. Využijte i vy tohoto propojení a navyšte svůj obrat. Intellsoft podporuje export produktů do x největších českých srovnávačů.

 
 

 

Podpora moderních platebních systémů 

 

 
    Zjednodušte svým zákazníkům nakupování na Internetu. Díky Intellsoftu bude váš e-shop plně podporovat moderní platební systémy PayPal a PayU.